Nox App Player

6.2.7.0

2.8

55

Root seçenekleri olan güçlü bir Android emülatörü

12.2M

Bu uygulamayı oyla

Nox App Player, bilgisayarınızın rahatlığında herhangi bir işletim sistemi uygulamasını kullanmanıza izin veren bir Android emülatörüdür. Bahsettiğimiz uygulamalar Clash of Clans, Instagram, Subway Surfers, Kitchen Stories veya Tubemate kalibreleridir.

Nox App Player'ın işletim sistemi Androidin kapsamlı kataloğunda yer alan herhangi bir uygulamayı pratik olarak kullanmanıza izin veren Android 4.4.2'yi temel almaktadır. Buna ek olarak, bu versiyonu muhtemelen en çok ve yaygın kullanılan olduğu için hemen hemen tüm kullanıcılar buna aşinadır.

Nox App Player'ın en güçlü yanlarından biri harici kurulum seçenekleridir. En dikkat çekici olanı emülatörü 'root'lamanıza izin verir. Bunu yaptığınızda, fotoğraflar ve APK (Android Paket Kiti) gibi içerikleri direkt olarak emülatörün penceresine sürükleyebilirsiniz. Başka bir deyişle, bilgisayardan bir fotoğrafı emilatöre taşımak (ya da tam tersini yapmak) bir dosyayı sürükleyip bırakmak kadar kolaydır.

Diğer ilgi çekici özelliği ise kontrolleri kişiselleştirebilmenizdir. Bir uygulamayı başlatırken, çok basit ve sezgisel bir şekilde özel denetimler oluşturabilirsiniz. Bir dakikadan daha kısa bir sürede, klavyenizi HERHANGİ BİR Android oyununa adapte edebilirsiniz. Hatta özellikle vuruşlar için dizayn edilmiş seçenekler bile bulabilirsiniz.
Uptodown X