icon

Nox Player

6.5.0.3 için
Windows

3.2

159

Root seçenekleri olan güçlü bir Android emülatörü

18.9M

Bu uygulamayı oyla

Nox App Player, bilgisayarınızın rahatlığında herhangi bir işletim sistemi uygulamasını kullanmanıza izin veren bir Android emülatörüdür. Bahsettiğimiz uygulamalar Clash of Clans, Instagram, Subway Surfers, Kitchen Stories veya Tubemate kalibreleridir.

Nox App Player'ın işletim sistemi Androidin kapsamlı kataloğunda yer alan herhangi bir uygulamayı pratik olarak kullanmanıza izin veren Android 4.4.2'yi temel almaktadır. Buna ek olarak, bu versiyonu muhtemelen en çok ve yaygın kullanılan olduğu için hemen hemen tüm kullanıcılar buna aşinadır.

Diğer ilgi çekici özelliği ise kontrolleri kişiselleştirebilmenizdir. Bir uygulamayı başlatırken, çok basit ve sezgisel bir şekilde özel denetimler oluşturabilirsiniz. Bir dakikadan daha kısa bir sürede, klavyenizi HERHANGİ BİR Android oyununa adapte edebilirsiniz. Hatta özellikle vuruşlar için dizayn edilmiş seçenekler bile bulabilirsiniz.

Ayrıca, NOX ve Uptodown arasındaki yakın tarihli işbirliği sayesinde, resmi Uptodown Market uygulaması NOX'e önceden yüklenmiştir. Tüm uygulama kataloğumuzdan herhangi bir uygulamayı indirip çalıştırın ve indirmeleriniz için doğrudan yeni sanal makinemizden otomatik güncellemeler alın.

Nox App Player, Windows için güçlü bir Android emülatörüdür. Artık Windows PC'niz, yalnızca Android için yaratılmış yüzlerce uygulamadan herhangi birini çalıştırabilir - dünyanın en yaygın kullanılan akıllı telefon işletim sistemi.
Erika Okumura tarafından
X